Portal Bezpieczeństwa Powiatu Wejherowskiego 

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /ostrzezenie.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia/wojewodztwo-pomorskie) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /ostrzezenie.php on line 5

30 marca 2012 roku na terenie Zespolu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie ("Elektryk") odbyły się III Powiatowe Zawody Obrony Cywilnej zorganizowane pod patronatem Starosty Wejherowskiego - Szefa Obrony Cywilnej Powiatu. Organizatorem zawodów był Wydział Bezpieczenstwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.Zawody otworzyła dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie Krystyna Grubba. Wystąpił także wizytator dr Józef Kwidziński w imieniu Pomorskiego Kuratora Oświaty. W otwarciu zawodów wzieli udział również radni powiatowi, przedstawiciele służb, ispekcji i straży oraz wolontariackich organizacji ratowniczych.W zawodach udział wzięło 12 drużyn dziewcząt i 10 drużyn chłopców ze szkoł gimnazjalnych oraz 4 drużyny dziewcząt i 7 drużyn chłopców ze szkół ponagimnazjalnych z terenu powiatu wejherowskiego.Kierownikiem zawodów był Kazimierz Grubba - naczelnik WBiZK Starostwa Powiatowego w Wejherowie.Funkcję sędziego głównego i jednocześnie sędziego testu wiedzy pełnił Franciszek Konkel - inspektor WBiZK Starostwa Powiatowego w Wejherowie, a kierownikiem sekretariatu zawodów był Mariusz Jaszewski (ZSP nr 2 w Wejherowo).Sędziami poszczególnych konkurencji byli: Bożena Kubińska (ZSP nr 2 w Wejherowo) - pierwsza pomoc, Leon Moza (ZSP nr 2 w Wejherowo) i Waldemar Mróz (Szkoła Rzemiosła w Wejherowie) - strzelanie oraz Andrzej Silikowski (ZSP nr 2 w Wejherowo) - tor przeszkód.

Klasyfikacja dziewcząt szkół gimnazjalnych:

  1. Gimnazjum Publiczne w Luzinie reprezentowane przez: Karolinę Graczyk, Agatę Bojka i Batinę Kołduńską,
  2. Gimnazjum Publiczne w Luzinie reprezentowane przez: Magdę Kołacz, Małgorzatę Woźniak i Adrianę Groth,
  3. Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie reprezentowane przez: Agnieszkę Janowczyk, Weronikę Szmytke i Andreę Kwidzińską.

Klasyfikacja chłopców szkół gimnazjalnych:

  1. Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie reprezentowany przez: Adriana Knaś, Mateusza Przybylskiego i Sebastiana Fusowskiego,
  2. Gimnazjum Publicznego w Luzinie reprezentowane przez: Adama Hinc, Filipa Sajnok i Mariusza Stromskiego,
  3. Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie reprezentowane przez: Radosława Czarneckiego, Daniela Koczwara i Piotra Szreder.

Klasyfikacja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie reprezentowany przez: Darię Andrzejak, Angelikę Lińską i Joannę Żaczek,
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie reprezentowany przez: Weronikę Nalepa, Dominikę Ruth i Katarzynę Pranczk,
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie reprezentowany przez: Katarzynę Konkel, Beatę Marek i Weronikę Gaffke.

Klasyfikacja chłopców szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie reprezentowany przez: Sebastiana Woźniak, Damiana Kellera i Adriana Wojda,
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie reprezentowany przez: Pawła Szornak, Marcina Lachs i Patryka Magrean,
  3. Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Wejherowie reprezentowany przez: Piotra Skrzypik, Szymona Piotrowskiego i Grzegorza Żurawskiego.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Wejherowskiego Józefa Reszke.Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy wszystkich na kolejne zawody w przyszłym roku.