Portal Bezpieczeństwa Powiatu Wejherowskiego 

Dziś o godzinie 11:00 na terenie Jeziora Żarnowieckiego odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Wejherowskiego WOPR w Pływaniu Długodystansowym. Organizatorem zawodów było Wejherowskie Wodne Pogotowie Ratunkowe przy udziale Starostwa Powiatowego w Wejherowie i Gminy Krokowa. Podczas otwarcie zawodów obecny był Poseł Kazimierz Plocke.

Wyniki IV Otwartych Mistrzostw Wejherowskiego WOPR w Pływaniu Długodystansowym przedstawiają się następująco:

Konkurencja OPEN Kobiet 1200 m
1.Anna Piekut - Olsztyn Aquasfera Masters19,16 min,sek
2.Daniela Kamińska - Tczew, Pluto Team19,32 min,sek
3.Agata Biernacka - Gdańsk, II LO20,21 min,sek
4.Małgorzata Polito - Aquasfera Masters Olsztyn21,07 min,sek
5.Aleksandra Przybysz - Aquasfera Masters Olsztyn23,22 min,sek

Konkurencja OPEN Mężczyzn 1200 m
1.Kamil Frukacz - Rumia, Pluto Team19,06 min,sek
2.Adam Kaczmarek - Gdynia, Gdyński Triathlon19,15 min,sek
3.Radosław Szatrowski - Gdyński Triathlon19,34 min,sek
4.Jan Tuczko - Gdańsk19,40 min,sek
5.Piotr Biankowski - Rumia Complexsports20,15 min,sek
6.Jacek Lendzian - Olsztyn, TeamOneMan20,59 min,sek
7.Daniel Balter - Wejherowo21,11 min,sek
8.Przemysław Bielski - Olsztyn, Aquasfera Masters21,22 min,sek
9.Dawid Pytliński - Bydgoszcz21,47 min,sek
10.Marek Gatz - Gdańsk23,05 min,sek
11.Maciej Leszczyński - Gdańsk23,30 min,sek
12.Mariusz Ciepluch - Reda24,01 min,sek
13.Wojtek Sokołowski - Sopot, Dualart24,02 min,sek
14.Łukasz Rusak - Gdynia, ComplexSport24,03 min,sek
15.Przemysław Kfapisz - Sopot24,24 min,sek
16.Antoni Szpunar - Gdynia, ComplexSports24,28 min,sek
17.Michał Rusak - Gdynia, ComplexSport24,29 min,sek
18.Karol Dziemian - Aquasfera Masters Olsztyn24,37 min,sek
19.Kamil Dziemian - Aquasfera Masters Olsztyn24,37 min,sek
20.Aleksander Frolików - Gdynia ComplexSport25,24 min,sek
21.Michał Dragankiewicz - Gdańsk25,53 min,sek
22.Natanel Czarnecki - Gdańsk26,24 min,sek
23.Jacek Sztandar - Wejherowo27,21 min,sek
24.Piotr Golombek - Grudziądz28,13 min,sek
25.Marcin Żywna - Gdynia28,40 min,sek
26.Krzysztof Klimiuk - Wejherowo28,49 min,sek
27.Maciej Szpunar - Gdyńskie Morsy29,46 min,sek

Podczas ceremonii wręczania zwycięzcom nagród oraz pucharów ufundowanych przez Starostę Wejherowskiego i Wójta Gminy Krokowa udział wziął Kazimierz Grubba - Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Wejherowie.

Gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję zawodów.